درباره شرکت تجهیزگستر 

شرکت تجهیزگستر لیزر ، بزرگترين شركت دستگاه های ليزر موهای زائد در ایران به عنوان معتبرترین شرکت تجهیزات پزشکی زیبایی در کشور،با چندین سال تجربه در فروش و تعمیرات افتخار این را دارد که در زمینه ارائه تجهیــــزات زیبایی با برخورداری از کادر مجرب و تحصیل کرده، به روز ترین دستگاه های لیزر روز دنیا را به فروش رساند.

ما تمام تلاش خود را برای ارائه بالاترین کیفیت ممکن در ارائه CRM ،خدمات پس از فروش،ارتباط با مشتری و بخش فروش به کار گرفته ایم تا شما با خیالی آسوده به مشتریان خود در مراکز و کلینیک های زیبایی بهترین خدمات را ارائه نمایید.

در سال های اخیر عمده تمرکز فعالیت شرکت تجهیز گستر لیزر بر روی تجهیزات کلینیک های زیبایی از جمله دستگاه های لیزر موهای زائد، پاک کننده تتو، دستگاه های لیفت و جوانساز،پاکسازی و دستگاه های لاغری و … بوده است.

به واسطه تخصصی بودن شرکت تجهیز گستر لیزر و همچنین به پشتوانه نمایندگی های فعال در کلان شهر های ایران، این شرکت توانسته است اعتماد شرکت های مطرح تجهیزات پزشکی رابه خود جلب نماید و دستگاه های معتبر و بروز دنیا را عرضه نماید.

امروزه شرکت تجهیز گستر لیزر به پشتوانه تجربه بالا و تجهیز بیش از هزاران کلینیک زیبایی در کشور به شرکتی معتبر و قابل اعتماد جهت خرید و دریافت خدمات از سوی کلینیک ها و مراکز زیبایی تبدیل شده است.

برای تجهیز کامل مراکز و کلینیک های لیزر و زیبایی با مشاوران ما در ارتباط باشید تا با پشتیبانی و مشاوره ۲۴ساعته ما بتوانید بهترین و معتبرترین دستگاه ها راخریداری نمایید